Як отримати ліцензійну Windows 10 безплатно

Всім вже відомо, що користувачі операційних систем Windows 7 і Windows 8.1 завантажать Windows 10 в якості безкоштовного оновлення, але Microsoft оголосила про нову можливість отримання Windows 10 безкоштовно.

1436979792_1431558257_141022redmackiewin10sec

Генеральний менеджер Microsoft і керівник програми Windows Insider Габріель Оул (Gabriel Aul) регулярно висвітлює в офіційному блозі хід підготовки Windows 10 до релізу. Він повідомив, що всім, хто встановив на комп’ютер останнє превью Windows 10 (білд 10130) і використовує аккаунт Microsoft Account, зареєстрований для участі в програмі Windows Insider, остаточна версія операційної системи Windows 10 (і всі наступні релізи) буде надана безкоштовно. Оул підтвердив це в Твіттері разом з деталізацією нового способу в офіційному блозі: «Оскільки ви користуєтеся Insider Preview з прив’язкою до аккаунту MSA (Microsoft Account), який ви використовували при реєстрації, ви отримаєте фінальну версію Windows 10 безкоштовно в активованому режимі. Після успішної установки цієї версії ви зможете також провести чисту установку на комп’ютер, якщо захочете ».
Ті, хто використовує версію Enterprise прев’ю Windows 10 Insider, отримають оновлення до версії Windows 10 Enterprise в центрі Volume Licensing Service Center з подальшою активацією. Опція безкоштовного оновлення для цього випадку не передбачена. Виробникам комп’ютерів теж доведеться платити за отримання OEM-копій Windows 10.
Компанія оголосила, що на відміну від попередніх версій Windows, інсайдерська програма Windows Insider Program діятиме і після офіційного релізу операційної системи Windows 10. Для подальшої участі в ній необхідно мати зареєстрований в рамках програми Insider Program аккаунт MSA, який використовується з наявним ПК. Без належним чином зареєстрованого MSA учасник інсайдерської програми втратить можливість отримання наступних білдів після 29 липня.
Слід також зазначити, що терміни завантаження прев’ю Windows 10 (білд 10130 або інші пред-релізні білди), швидше за все, обмежені датою виходу фінальної версії. Тому охочим отримати нову операційну систему від Microsoft безкоштовно слід поквапитися.