Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 15.10

Представлений другий альфа-випуск дистрибутива Ubuntu 15.10 “Wily Werewolf”. Відповідно до плану розробки, окремі альфа-збірки не будуть сформовані, замість них для тестування пропонується використовувати щоденні експериментальні збірки. Готові тестові образи створені тільки для Kubuntu, Lubuntu, Ubuntu MATE і Ubuntu Cloud. Збірки Ubuntu GNOME і Xubuntu затримуються. Реліз заплановано на 22 жовтня.

E6RzhBLLNHA

Основні нововведення:
* Ubuntu MATE:
* Додано програму Ubuntu MATE Welcome, що представляє інтерфейс, який відображається при першому запуску після установки. MATE Welcome надає  дані про роботу в дистрибутиві, пропонує виконати основні налаштування, такі як установка драйверів і наборів локалізації, дає можливість встановити в один клік корисні додатки із спеціально підготовленого списку (Steam, Google Chrome, Dropbox, Spotify, Syncthing, * Telegram, uGet, Minecraft, Gimp, InSync, Skype, Google Music Manager, Ubuntu SDK, Codecs, libdvdcss2, VirtualBox 5.0 і т.п.).
* Оновлена ​​завантажувальна анімація і додані нові шпалери робочого столу.
* Представлений новий випуск утиліти MATE Tweak 3.5.0, в якому спрощений інтерфейс вибору альтернативних розкладок елементів на панелі.
* З базової поставки видалений менеджер додатків Ubuntu Software Center.
* Оновлення оболонки MATE до версії 1.10 буде здійснено пізніше, після виходу першого випуску MATE 1.10.1.
* Kubuntu: підтверджено, що незважаючи на відсторонення лідера проекту, реліз Kubuntu 15.10 відбудеться. Зміни поки мінімальні.
* Lubuntu: так як розробка оточення LXQt поки не завершена, перехід Lubuntu на LXQt знову відкладається і в Lubuntu 15.10 буде використаний LXDE.
* У дистрибутиві задіяно ядро ​​Linux 4.1.

Джерело