MSI анонсує відеокарту для екстремалів

MSI-GeForce-GTX-780-Lightning_Pic-02-664x474

     Компанія MSI офіційно представляє новий графічний адаптер GeForce GTX 780 LIGHTNING – спеціальну відеокарту для геймерів.

      MSI GeForce GTX 780 Lightning побудована з використанням компонентів Military Class 4, які пройшли строгі сертифікаційні випробування в незалежних лабораторіях. Головними особливостями новинки є ексклюзивна архітектура Triple Force, подвійний BIOS (Twin BIOS), 20- фазний конвертор живлення, GPU Reactor та технологія моніторингу і розгону 3 × 3 OC Kit.

      Ексклюзивна архітектура Triple Force. 

    Останнє покоління MSI GeForce GTX 780 Lightning використовує архітектуру Triple Force. Вона обладнана функцією Triple Level LED, системою охолодження TriFrozr з незалежним управлінням вентиляторами і цифровою підсистемою живлення PureDigital. Технологія Triple Level LED складається з світлодіодів зеленого, синього і червоного світла, які відображають легке, середнє і тяжке ігрове навантаження на пристрій. Інноваційний дизайн системи охолодження TriFrozr з незалежним управлінням вентиляторами значно перевершує теплові характеристики будь-якої традиційної системи охолодження і забезпечує низьку температуру GPU, пам’яті і конвертора живлення. Цей крок ексклюзивного дизайну від MSI спирається на технології PropellerBlade і Dust Removal поряд з сімома 8 мм тепловими трубками SuperPipe для неперевершених характеристик по розсіюванню тепла. Крім того, технології, що використовуються в підсистемі живлення PureDigital, забезпечують більш стабільні та точні напруги , ніж традиційні дизайни.

MSI-GeForce-GTX-780-Lightning_Pic-01-544x664

     Twin BIOS і дизайн підсистеми живлення.

   Twin BIOS складається з оригінального BIOS і оверклокерського BIOS. Оригінальний BIOS дозволяє користувачам отримати кращу продуктивність з коробки, в той час як оверклокерський BIOS спеціально призначений для екстремального розгону під рідким азотом. Удосконалена підсистема живлення своєму розпорядженні шістнадцятьма фазами для GPU , що більш ніж в два рази перевищує можливості стандартних рішень. Живлення відеопам’яті також подається від незалежного кола. А запатентований MSI GPU Reactor додатково знижує рівень перешкод для більш стабільної роботи відеокарти в розгоні.

     Моніторинг всіх ключових компонентів за допомогою 3 × 3 OC Kit .

   Набір технологій 3 × 3 OC Kits дозволяє регулювати напруги на графічному чіпі, відеопам’яті і шині PLL через ексклюзивну утиліту MSI Afterburner, і за допомогою цього ж програмного забезпечення можна в реальному часі стежити за температурами GPU, відеопам’яті і мосфетів. V- Check Points дозволяють заміряти напруги GPU, відеопам’яті і PLL на апаратному рівні за допомогою мультиметра.

     Технічні характеристики:

НазваGTX 780 Lightning
GPUNVIDIA GeForce GTX 780 ( GK110 )
Базова частота980 МГц
Частота в режимі Boost1033 МГц
Частота пам’яті / Тип6008 МГц / GDDR5
Об’єм пам’яті / Шина3072 Мбайт / 384 біт
Система охолодженняMSI TriFrozr ( 2 × 9см , 1 × 8см )
GPU ReactorТак
Середнє енергоспоживання:250 Вт
Розміри відеокарти295 × 128,6 × 51,35 мм