Microsoft потайки завантажує файли Windows 10 користувачам Windows 7 і 8. Як з цим боротися?

Стало відомо, що компанія Microsoft за допомогою служби оновлень завантажує файли навіть на ті комп’ютери з Windows 7 і 8, власники яких не збираються оновлювати свої системи. У цій статті Ви дізнаєтеся, як позбутися цієї нав’язливої ​​послуги.
D9yN22RVpPI


Як ви помітили, в Microsoft обрали досить агресивну тактику просування своєї нової операційної системи. Спливаючі вікна і нагадування постійно пропонують зарезервувати і встановити Windows 10. Але навіть у тому випадку, якщо ви ніколи не збиралися цього робити, всі необхідні файли для інсталяції «десятки», швидше за все, вже знаходяться на вашому жорсткому диску.

У компанії підтвердили, що завантаження Windows 10 на комп’ютери зі встановленими Windows 7 чи 8 дійсно відбувається в прихованому режимі у вигляді чергових оновлень з номерами, які нічого не говорять. Щоб перевірити це, просто знайдіть на жорсткому диску каталог $ Windows. ~ BT. Якщо його розмір становить від 3,5 до 6 ГБ, то ваш комп’ютер “заражений” Windows 10. Якщо ні, то в майбутньому це відбудеться завдяки роботі системи оновлень.

Видалити завантажені файли і відучити операційну систему від подібної поведінки зовсім не важко. Нижче ви знайдете докладний покроковий алгоритм, як це зробити.

1. Відкрийте меню «Пуск» і введіть у рядок пошуку «Програми та засоби».

2. У вікні «Програми та засоби» знайдіть на лівій панелі посилання «Перегляд інстальованих оновлень».

3. У списку оновлень знайдіть елементи з наступними номерами:
– Для Windows 7 – 3035583, 2952664, 3021917;
– Для Windows 8 – 3035583, 2976978.

4. Клацніть кожне з цих оновлень і виберіть команду «Видалити».

5. Перезавантажте комп’ютер після того, як ви видалили всі ці оновлення.